Jsem koučka osobního rozvoje s více než 15 lety zkušeností v personalistice a poradenství. 

Baví mě práce s lidmi, přispívat k rozvoji jejich potenciálu a obecně jim pomáhat cítit se dobře.

V koučování propojuji přístup založený na poznatcích neurovědy vedoucí k výsledkům spolu s lidskostí a trpělivostí. Jsem držitelkou mezinárodní certifikace pro kouče ACC zaručující dodržování koučovacích standardů a etiky.


Odborné zkušenosti a vzdělání

2024 - příprava na roli lektora v koučovací škole Neuroleadership

2023 - coach mentoring program, příprava k mezinárodní certifikaci (ACC)

2023 - kurz vedení skupinového koučinku

2021 - 2022 - výcvik pro profesionální kouče dle poznatků neurovědy - metoda Brain-based koučink (kurz akreditovaný ICF)

2010 - kurz základů ko-aktivního koučinku (akreditovaný ICF) 

- přes 10 let praxe v roli konzultantky pro oblast lidských zdrojů v nadnárodní konzultantské společnosti, 15 let v oblasti personalistiky 


Můj příběh

S koučinkem jsem se setkala již v roce 2010, kdy jsme absolvovala první kurz. Dalších 10 let jsem se ale vydala jiným směrem a věnovala se práci konzultantky. Koučink a zájem o psychologická témata tak zůstávaly spíše koníčkem k mé analyticky zaměřené profesi. 

Zlom nastal v roce 2020, kdy mě zabrzdila nemoc a já se musela zastavit a přehodnotit, kudy jdu. Díky tomu, jsem si uvědomila, že se chci věnovat práci s lidmi mnohem více. Že chci ostatním pomáhat posouvat se ve svém životě z místa, kde nyní nejsou spokojeni, tam kde být chtějí. A pomoci jim tak cítit se dobře. 

Jako nástroj jsem si vybrala koučink, ve kterém jsem našla propojení mých talentů a hodnot - strukturovaného a analytického myšlení spolu s empatií a zájmem o druhé.