Jsem koučka osobního a profesního rozvoje s mezinárodní certifikací pro kouče (ACC). S pomocí poznatků neurovědy pomáhám jednotlivcům a zaměstnancům firem dosahovat změn, které si přejí. Zaměřuji se na témata stres, komunikace, pracovní výkon a životní rovnováha.

Jsem empatickým typem kouče, který je schopen se na klienta dobře nacítit, ale zároveň strukturovaný člověk, což pomáhá k efektivitě a zaměření.


Odborné zkušenosti a vzdělání

2023 - coach mentoring program a příprava k mezinárodní certifikaci (ACC)

2023 - kurz vedení skupinového koučinku

2021 - 2022 - výcvik pro profesionální kouče dle poznatků neurovědy - metoda Brain-based koučink (kurz akreditovaný ICF)

2010 - kurz základů ko-aktivního koučinku (akreditovaný ICF) 

- přes 10 let praxe v roli konzultantky pro oblast lidských zdrojů v nadnárodní konzultantské společnosti, 15 let v oblasti personalistiky 


Můj příběh

S koučinkem jsem se setkala již v roce 2010, kdy jsme absolvovala první kurz. Dalších 10 let jsem se ale vydala jiným směrem a věnovala se práci konzultantky. Koučink a zájem o psychologická témata tak zůstávaly spíše koníčkem k mé analyticky zaměřené profesi. 

Zlom nastal v roce 2020, kdy mě zabrzdila nemoc a já se musela zastavit a přehodnotit, kudy jdu. Díky tomu, jsem si uvědomila, že se chci věnovat práci s lidmi mnohem více. Že chci ostatním pomáhat posouvat se ve svém životě z místa, kde nyní nejsou spokojeni, tam kde být chtějí. A pomoci jim tak cítit se dobře. 

Jako nástroj jsem si vybrala koučink, ve kterém jsem našla propojení mých talentů a hodnot - strukturovaného a analytického myšlení spolu s empatií a zájmem o druhé.