Skupinový koučink

Skupinový koučink je tak trochu přednáška naruby. Na to, co je pro Vás v daném tématu nejlepší, si totiž odpovídáte sami. A k tomu se můžete inspirovat od ostatních.

Jak to celé probíhá?

Při skupinové koučinku je dané společné téma, ale každý si v něm hledá odpovědi na své individuální otázky. Jako kouč Vás v tématu provedu pomocí různých technik, tak abyste si pro sebe našli nové nápady, cesty a možnosti. Někdy budete pracovat sami, jindy třeba ve skupině.

Jak víme z výzkumů o mozku, nápady lépe vnikají, když se cítíme bezpečně, a proto si hned na začátku domluvíme společná pravidla pro příjemnou práci. Pokud Vám třeba není příjemné sdílet své myšlenky s ostatními,je to zcela v pořádku, můžete pracovat sami a jen poslouchat, i tak si z koučinku hodně odnesete.

Pro koho je skupinový koučink vhodný

- Pro každého, koho zajímá dané téma skupinového koučinku a je ochotný si hledat na své otázky odpovědi.

- Pro extroverty i introverty :-)

- Skupinový koučink je ideální pro účastníky, kteří mezi sebou nemají hlubší vazby. (Není tak primárním nástrojem pro pracovní týmy, neboť neadresuje specifika provázanosti skupiny.)

Kde mě najdete

Skupinové koučinky zařazuji do akcí spojených s osobním rozvojem. Aktuální informace se dozvíte na mé Facebooku. Pokud byste měli zájem o skupinový koučink pro Vaši akci, napište mi a domluvíme se na konkrétních možnostech.