Koučink pro firmy

Snažíte se zvýšit motivovanost Vašich zaměstnanců, ale nic nezabírá? 

Nedaří se Vám ve firmě dotahovat nastartované projekty?

Vnímáte potíže v komunikaci mezi zaměstnanci?

Odchází Vám výkonní lidé?

Chcete svým zaměstnancům nabídnout účinný nástroj pro snížení pracovního stresu?

Koučováním majitelů a zaměstnanců firem pomáhám zvyšovat výkonnost organizací a podporovat zdravou firemní kulturu.

Jsem kouč s certifikovaným koučovacím výcvikem (ICF) s dlouholetou praxí v poradenství a personalistice. Své profesní zkušenosti jsem nasbírala v několika nadnárodních společnostech včetně PricewatershouseCoopers. Kombinací analytického myšlení a empatického přístupu pomáhám klientům efektivně postupovat na cestě ke svému cíli. Více o mě zde.

Koučuji online a osobně v Praze.

Individuální koučink pro majitele firem

Vnesení jasnosti a nadhledu do rozhodování

Podpora při dosahování firemních cílů

Odstranění vnitřních bariér

Práce s vlastní energií a stresem

Individuální koučink pro zaměstnance

Podpora při naplňování pracovních a soukromých cílů

Životní rovnováha, stres, únava

Nalezení a uplatňování vlastního potenciálu

Komunikace a spolupráce

Firmy i zaměstnanci pociťují viditelné výsledky

Do koučinku jsem šel bez větších očekávání. O to víc mě překvapil výsledek. Koučování mě rozhýbalo v řešení problémů ve firmě, které jsem si předtím ani explicitně neuvědomoval a nebo jejich řešení
odkládal, protože jsem neměl v jejich řešení dostatečně jasno.
Vzhledem k tomu, že koučink na mě zafungoval výrazně nad má očekávání, rozhodl jsem
 se podpořit tímto benefitem i některé vybrané lidi ve firmě. Už po krátké době jsem u nich zaznamenal větší angažovanost a proaktivitu. Jak řešit zvýšení angažovanosti, proaktivity a následně z toho plynoucí produktivitu a samostatnost se mi před tím nepodařilo vymyslet roky. V současné době tuto podporu dávám už
všem lidem, kteří o ni mají zájem, protože se mi tato investice násobně vrátila v podobě lépe pracujícího týmu a větší energie v celé firmě, což se pozitivně projevilo na i na celkových výsledcích.

Ing. et Ing. Vojtěch Mates, Ph.D

CEO Mathesio

Jelikož jsem s koučováním doposud neměl žádnou zkušenost, nebyl jsem si ze začátku jistý, co přesně očekávat. Ovšem po více jak 15 sezeních s Klárou Mikšíčkovou mě mé vlastní dosažené úspěchy v oblasti time managementu a prevence stresu příjemně překvapily. Na Kláře musím ocenit hlavně její profesionalitu, snahu klientům pomoci a maximálně vyjít vstříc jejich požadavkům. Její služby mohu komukoliv s klidem doporučit.

Tomáš Líbal

Java and Angular Developer

Často kladené otázky 

Jak rychle poznám efekt koučování? Jak dlouho koučování trvá? Rychlost změn při koučování je velmi individuální, přesto většina klientů pociťuje už po prvním sezení větší jasnost ve svém tématu, s tím spojený klid a pozitivní energii. Nezřídka dojde k zásadnímu uvědomění nebo nápadu. Standardně pak pro práci na menších tématech potřebujeme cca 3-5 sezení, pro dlouhodobější cíle okolo 12 sezení. 

Kdo nastavuje témata pro firemní koučování? Aby bylo koučování účinné, musí vycházet z potřeb a motivace koučovaného. Konkrétní cíle si tak stanovuje zaměstnanec, ale oblasti pro koučování může stanovit zaměstnavatel. 

Chcete se dozvědět víc? Domluvme si společnou schůzku nebo ukázku koučování zdarma.