Individuální koučink

-> Máte pocit, že se točíte v kruhu, zkoušíte různé přístupy, ale nedaří se Vám posunout v před nebo pokrok neodpovídá vloženému úsilí?

-> Investujete do své práce, podnikání spoustu energie, ale cítíte, že tato investice není v rovnováze?

-> Je pro Vás naopak někdy těžké přimět se k naplánovaným úkolům a díky tomu nestíháte a máte nedostatek volného času?

-> Chtěli byste si stát za svým, ale někdy je to obtížné?

Pomocí koučinku založeném na poznatcích neurovědy Vám pomůžu najít si vlastní funkční cestu k cílům. 

Jak to celé funguje?

První koučovací sezení

Někdy může být těžké soustředit se na vytyčený cíl. Mezi důvody pak patří pochybnosti, zda je cíl ten pravý nebo jak přesně má výsledek vypadat. Podíváme se tak spolu na to, co opravdu chcete, ale i co je zatím, protože naše vnitřní motivace je klíčový motor při překonávání překážek. A aby nám cesta k cíli dobře šla, rozdělíme si ji do menších částí, do kterých se na dalších sezeních pustíme.*

*Některým klientům vyhovuje věnovat každé sezení jednorázovým tématům. V tom případě se do nich rovnou pustíme a domlouváme se jen na cíli pro danou schůzku.

Následná sezení

Jedním z důvodů, proč je koučink pro klienty účinný, je konzistentní práce s daným tématem. Vyhnete se tak přesouvání pozornosti z místa na místo a krok po kroku se budete posouvat za svým cílem. Na začátku každého sezení se tak ohlédneme za akcemi, pro které jste se na předešlém setkání rozhodli, a budeme na nich dál stavět. 

Reference

Nejste si jisti, jakou profesní cestou se vydat? Cítíte, že chcete změnu a nevíte, jak udělat první krok nebo kam vlastně chcete dojít? Doporučuji skvělou profesní koučku Kláru, která Vám pomůže se zorientovat ve vlastních myšlenkách, určíte společně směr a praktické úkoly, kterými se posunute vpřed. Klára je velmi profesionální a zároveň milá a empatická. Po sezení s ní Vám budou myšlenky běžet na plné obrátky, ale budete cítit, že už víte kam kráčíte.

Barbora Hromádková 

Podnikatelka

Když jsem začínala se svým podnikáním, nikdy by mě nenapadlo, že uvíznu ve slepé uličce. Myslela jsem si, že nic nebude tak složité, co bych sama neuměla vyřešit. Po necelém roce jsem ale došla do bodu, kdy jsem si absolutně nevěděla rady. Zkoušela jsem různé kurzy, hodně kurzů, které mě akorát přehltily a zasekla jsem se úplně. Jsem velký snílek, který často lítá hlavou v oblacích a Klára je tu od toho, aby mě příjemným způsobem vrátila zpět na zem, nebo zpátky k tématu, o kterém je zrovna řeč. Pomáhá mi si kroky k vysněnému cíli ustálit, uvědomit si je, najít nové, podívat se na ně z jiných úhlů…na všechno si ale musím přijít sama. Klára je tu od toho, aby mě k nim dovedla. A já cítím, že si postupně nacházím cestičky, které vedou na tu hlavní. Upřímně děkuji za tuto příležitost!

Lenka Gorman

Módní tvůrkyně a fotografka

Jelikož jsem s koučováním doposud neměl žádnou zkušenost, nebyl jsem si ze začátku jistý, co přesně očekávat. Ovšem po více jak 15 sezeních s Klárou Mikšíčkovou mě mé vlastní dosažené úspěchy v oblasti time managementu a prevence stresu příjemně překvapily. Na Kláře musím ocenit hlavně její profesionalitu, snahu klientům pomoci a maximálně vyjít vstříc jejich požadavkům. Její služby mohu komukoliv s klidem doporučit.

Tomáš Líbal

Java and Angular Developer

Individuální koučink - ceník*


Úvodní konzultace (30 min) - zdarma - Poznejme se a zeptejte se na cokoliv ohledně koučovací spolupráce.


Jednorázová konzultace (60 min online) - 2200 CZK - Najděte si odpovědi a uvědomění pro jedno Vaše téma.Zvýhodněné balíčky

Startovací balíček

3 x 60 minut (online)

6000 CZK

Posuňte se v nejpalčivějších otázkách a zažijte první úspěchy.Balíček na čtvrt roku

6 x 60 minut online

11 100 CZK

Pro viditelné změny v jednom tématu a vytvoření nových návyků.

Transformační balíček

12 x 60 minut online

21 000 CZK

Zažijte celkový posun ve Vašem cíli i u Vás. Během koučovací série získáte nejen přiblížení k Vašemu cíli nebo jeho dosažení, ale také nové návyky a způsoby práce sami se sebou jako nástroj pro zvládání dalších životních výzev.

Součástí uvedených cen je zaslání hlavních nápadů a uvědomění ze sezení. Uvědomuji si, že koučování může být finančně náročné, a proto nabízím znevýhodněným osobám (studenti, matky na MD, samoživitelé apod.) v omezené kapacitě slevu 50 %.