Individuální koučink

-> Máte pocit, že se točíte v kruhu, zkoušíte různé přístupy, ale nedaří se Vám posunout v před nebo pokrok neodpovídá vloženému úsilí?

-> Investujete do své práce, podnikání spoustu energie, ale cítíte, že tato investice není v rovnováze?

-> Je pro Vás naopak někdy těžké přimět se k naplánovaným úkolům a díky tomu nestíháte a máte nedostatek volného času?

-> Chtěli byste si stát za svým, ale někdy je to obtížné?

Pomocí koučinku založeném na poznatcích neurovědy Vám s těmito tématy umím účinně pomoct.

Jak to celé funguje?

První koučovací sezení

Sama vím, jak je někdy těžké soustředit se na vytyčený cíl. Mezi důvody pak patří pochybnosti, zda je cíl ten pravý nebo jak přesně má výsledek vypadat. Podíváme se tak spolu na to, co opravdu chcete, ale i co je zatím, protože naše vnitřní motivace je klíčový motor při překonávání překážek. A aby nám cesta k cíli dobře šla, rozdělíme si ji do menších částí, do kterých se na dalších sezeních pustíme.*

*Některým klientům vyhovuje věnovat každé sezení jednorázovým tématům. V tom případě se do nich rovnou pustíme a domlouváme se jen na cíli pro danou schůzku.

Následná sezení

Jedním z důvodů, proč je koučink pro klienty účinný, je konzistentní práce s daným tématem. Vyhnete se tak přesouvání pozornosti z místa na místo a krok po kroku se budete posouvat za svým cílem. Na začátku každého sezení se tak ohlédneme za akcemi, pro které jste se na předešlém setkání rozhodli, a budeme na nich dál stavět.